کسب درآمد
سیستم همکاری در فروش «دورکار» چیست؟

از طریق سیستم همکاری در فروش ما، تمامی علاقه مندان می توانند با معرفی سایت «دورکار» به سایرین، علاوه بر کسب درآمد بابت هر عضو فعالی که معرفی می کنند، به ما نیز در ادامه مسیری که در پیش گرفته ایم کمک کنند.

 

چه مقدار از طریق همکاری در فروش دورکار می توان درآمد کسب کرد؟

بابت هر کاربر فعالی که معرفی کنید، مبلغ ۲۰٫۰۰۰ تومان درآمد کسب خواهید کرد. منظور از کاربر فعال کاربری است که حداقل یک پروژه را با موفقیت به اتمام برساند. فرقی نمی کند کاربری که معرفی کرده اید کارفرما باشد یا دورکار، مهم این است که حداقل یک پروژه را با موفقیت به اتمام برساند.

 

سیستم کسب درآمد دورکار چه طور کار می کند؟

بعد از ثبت نام، می توانید از بین بنرهایی که در اختیار شما قرار می گیرد انتخاب کرده و با قرار دادن آن در وبسایت یا وبلاگ خود بابت هر فردی که به ما معرفی می کنید درآمد کسب کنید، علاوه بر این شما میتوانید لینک مخصوص خود را از طریق تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی برای دوستان و آشنایان خود ارسال کرده و در ازای هر عضو فعالی که از این طریق به ما معرفی می کنید درآمد کسب کنید.

 

سایت «دورکار» چگونه تشخیص می دهد کاربری که ثبت نام کرده است از طرف چه کسی به سایت معرفی شده است؟

وقتی شما در سیستم همکاری در فروش ما ثبت نام می کنید، یک کد رهگیری مشخص به شما تعلق می گیرد که این کد فقط مخصوص شما می باشد. تمامی بنرها و لینکهایی که شما بعد از ثبت نام دریافت می کنید این کد رهگیری را دارد و هر زمان فردی با کلیک به روی بنرها یا لینک های شما وارد سایت ما می شود، نام شما به عنوان معرف او ثبت شده و بابت فعالیتهای او کسب درآمد خواهید کرد.

 

پرداخت ها چگونه پرداخت می شود؟

سایت دورکار در روز پانزدهم هر ماه، کل مبلغی که شما در طول ماه قبل کسب کرده اید را به حساب بانکی ای که در اختیار ماقرار داده اید واریز خواهد کرد. برای درخواست تسویه حساب شما باید حداقل ۲ کاربر فعال به سایت « دورکار » معرفی کرده باشید.

 

چه کسانی می توانند در این برنامه ثبت نام کنند؟

وبمسترها و نیز تمامی کسانی که مایلند در ازای معرفی «دورکار» به دوستان و آشنایان خود کسب درآمد کنند.

 

برای مثال اگر در ماه شما فقط ۲۰ کاربر فعال معرفی کنید مبلغ ۴۰۰٫۰۰۰ تومان درآمد کسب خواهید کرد.

ثبت نام جهت بازاریابی برای «دورکار» و کسب درآمد ثبت نام کنید.
راه های همکاری در فروش
  • بنر

    از بین بنرهایی که در اختیار شما قرار می گیرد یکی را انتخاب کرده و با کپی کردن کد «HTML» آن در وبسایت یا وبلاگ خود کسب درآمد کنید.

  • لینک مستقیم

    لینک مستقیمی که با کد عضویت شما ساخته شده است را از طریق پیام رسان هایی مانند تلگرام، صفحات اجتماعی و یا هر طریق دیگری که مایلید برای دوستان خود ارسال کرده و کسب درآمد کنید.