کسب درآمد از تلگرام

۱۳۹۵/۶/۱
مریم ندایی
کسب درآمد از تلگرام

تا حالا با خود فکر کرده اید که از فضاهای اجتماعی هم می شود کسب درآمد کرد. تلگرام یکی از همان فضاهای مجازی است که خیلی راحت میتوان از طریق آن به در آمد رسید. تلگرام یکی از جدیدترین فضاهای مجازی میباشد اما به دلیل داشتن بسیاری از قابلیت ها نسبت به بقیه برنامه های مجازی پرطرفدارترین برنامه مجازی بین مردم در ایران شناخته شده است.  خیلی از کاربران اگر بدانند که چقدر راحت می شود از این طریق کسب درآمد کنند یک ثانیه هم صبر نمیکنند و شروع به انجام این کار میکنند و از این طریق شروع به کسب درآمد می کنند.

با آپدیت جدید تلگرام خیلی ها از آن استفاده کردند و شروع به ساختن کانال تلگرام کردند و تعداد بازدید کنندگان آن را بالا بردند و از این طریق برای خود کسب درآمد کردند. یکی از روش های درآمدزایی از طریق تلگرام ساخت ربات و فرستادن آن به داخل گروه ها و کانال ها می باشد. یکی دیگر از روش های درآمد زایی ساختن گروه ها و کانال های تبلیغاتی است که از این طریق خیلی خوب میشود درآمدزایی کرد حتی میتوانید از طریق تلگرام از راه دور در هر زمینه ای که هستید و مایلید آموزش بدهید و آموزش ببینید.

 

ویژگی های کانال های تلگرام:

1.نداشتن محدودیت در تعداد اعضا

2.امکان داشتن چند مدیر در کانال

3.عدم ارتباط  اعضای کانال با هم

4.عدم ارسال پیام به داخل کانال توسط اعضای آن 

 

برای اینکه بتوانید از طریق کانال تلگرام کسب درآمد کنید باید به چند نکته زیر توجه داشته باشید:

1.همیشه تلگرام خود را آپدیت کنید.

2.موضوع کانال خود را جذاب و همه کس پسند انتخاب کنید.

3.با چند مدیر همکاری کنید و سعی کنید کانال شما چند مدیر داشته باشد. 

4.سعی کنید هر چه بیشتر اعضای کانال خود را بالا ببرید و هرچه بیشتر برای کانال خود تبلیغ کنید.

 

چند نکته در مورد تبلیغات در تلگرام:

1.قیمتی که برای تبلیغات تعیین میکنید بر حسب تعداد اعضای داخل کانال باشد.

2.کانال خود را در جاهای دیگر و حتی در کانال های دیگر تبلیغ کنید.

3.در گذاشتن تبلیغات بیش از حد در کانال خودداری کنید زیرا باعث می شود که اعضای کانال از این تبلیغات خسته شوند و مجبور می شوند از کانال شما خارج شوند.

4.به یاد داشته باشید که چون تلگرام خیلی جدید تر از شبکه های اجتماعی دیگر است هنوز تبلیغات آن در میان مردم جا نیافته است پس اگر میخواهید در این رسانه تبلیغات کنید به آن به عنوان یک سرمایه گزاری بلند مدت نگاه کنید.

5.شما میتوانید بعد از آن که تعداد اعضای کانال شما زیاد شد آن کانال را با قیمتی مناسب بفروشید و یا حتی در کانال خود تبلیغاتی با قیمتی بهتری قبول کنید.

چند سال پیش از رسانه های اجتماعی به عنوان فقط خوش گذرانی و وقت تلف کردن استفاده می کردند و هیچ کس نمیدانست که از این راه هم خیلی راحت و بدون هزینه و سرمایه میشود کسب درآمد کرد اما امروزه هرچه بیشتر رو به جلو میرویم بیشتر با این معقوله آشنایی پیدا میکنیم و تقریبا همه افراد از این نوع کسب و کار با خبر هستند.

 

0
درباره نویسنده مطلب
مریم ندایی
مریم ندایی

کارشناس بازاریابی اینترنتی

نظر کاربران

پاسخ به نظر