پیشنهاد ضمانت شده در سایت دورکار

۱۳۹۵/۸/۱۵
حجت رمضانی
پیشنهاد ضمانت شده در سایت دورکار

در بروزرسانی جدید دورکار علاوه بر تغییر ظاهری سایت و رفع خطاها، امکانات جدیدی به سایت اضافه شده است. یکی از برجسته ترین این امکانات "پیشنهاد ضمانت شده" است.

 

پیشنهاد ضمانت شده گزینه ای است که به تازگی از طرف سایت «دورکار» در اختیار کاربران قرار گرفته است و همان طور که از عنوان آن پیداست، فریلنسر با استفاده از آن پیشنهاد خود را تضمین کرده و متعهد میشود به آن پایبند باشد با فعال سازی گزینه «پیشنهاد ضمانت شده» فریلنسرها میتوانند شانس انتخاب پیشنهاد خود را تا ۱۰ برابر افزایش دهند!

یکی از مشکلاتی که همواره کاربران سایت از آن گله مند بودند، پیشنهادات غیر حرفه ای از جانب برخی از فریلنسرها بود. متاسفانه برخی از فریلنسرها با ارسال پیشنهادات غیر معقول برای کارفرمایان مشکل ایجاد کرده، و علاوه بر آن حق فریلنسرهایی که پیشنهادات حساب شده و حرفه ای ارسال کرده اند را نیز ضایع میکنند.

در روش جدید فریلنسرهایی که از کار خود اطمینان دارند مبلغ ۵۰٫۰۰۰ تومان بعنوان امانت به حساب سایت «دورکار» واریز می کنند و در ازای آن حساب کاربری آنها به «فریلنسر ضمانت شده» ارتقاء پیدا می کند. پس از آن در تمام پیشنهادهایی که ثبت کنند، پیشنهاد آنها بعنوان پیشنهاد ضمانت شده برای کارفرما نمایش داده میشود که مسلماً شانس آنها را جهت انتخاب شدن بسیار افزایش خواهد داد. فریلنسر هر زمان اراده کند و در صورتی که پروژه در حال انجام نداشته باشد، میتواند با لغو این گزینه مبلغی را که واریز کرده است پس بگیرد.

پس از اینکه پیشنهاد ضمانت شده فریلنسری انتخاب شد، در صورتی که فریلنسر به هر دلیلی به تعهدات خود که در پیشنهاد ارسالی اعلام کرده است پایبند نباشد جریمه خواهد شد.

لازم به ذکر است که برای ارسال پیشنهاد ضمانت شده روی پروژه های مختلف فقط کافیست یکبار این گزینه را فعال کنید و نیازی به پرداخت این مبلغ برای هر پروژه به صورت جداگانه نیست.

 

دیگر مزایای پیشنهاد ضمانت شده
- پیشنهاد شما با رنگ سبز از سایر پیشنهادها متمایز خواهد شد
- پیشنهاد شما همیشه در بالای لیست پیشنهادها قرار خواهد گرفت
- شانس شما برای انتخاب شدن تا چندین برابر افزایش خواهد یافت

 

مواردی که باعث میشود فریلنسر جریمه شود
- تاخیر در انجام پروژه (تنها در صورتی که با کارفرما برای این تاخییر توافق نکرده باشد)
- لغو یکطرفه پروژه به هر دلیل
- ارسال اطلاعات تماس به هر شکل
- اعلام شکایت از طرف کارفرما (تنها در صورتی که تیم داوری «دورکار» در نتیجه شکایت حق را به کارفرما دهند)

 هزینه ضمانت شده برای حساب کاربری به صورت امانی بوده و در هر زمان که کاربر بخواهد میتواند آن را لغو و هزینه را دریافت کند.

 

11
درباره نویسنده مطلب
حجت رمضانی
حجت رمضانی

متولد تیر 1370 و دانشجوی کارشناسی برنامه نویسی تحت وب هستم. به گرافیک و وب علاقه زیادی دارم و عاشق وردپرسم... 2 سال به طور حرفه ای طراحی استاتیک سایت انجام داده ام. علاقه مندم آموزش هایی رو در این زمینه برای کاربران عزیز قرار دهم.

نظر کاربران
بهزاد مهدیخانلو۱۳۹۵/۸/۳۰

با سلام میشه کمکم کنید تا منم بتونم طراحی وب انجام بدم چیکار کنم و از کجا شروع کنم خواهش میکنم اگه میشه کمکم کنید با تشکر

Admin۱۳۹۵/۹/۲۰

با سلام لطفا در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و بعد از ورود به پنل کاربریتان از "لیست آخرین پروژه ها" روی پروژه هایی که در آن مهارت دارید، پیشنهاد ارسال کنید.

پاسخ به نظر