سه اصل مهم برای موفقیت در آزادکاری

۱۳۹۵/۶/۷
مهران میرشاهی
سه اصل مهم برای موفقیت در آزادکاری

بیشتر آزادکاران به خاطر انعطاف پذیری ای که این نوع شغل دارد آن را انتخاب می کنند. آنها می توانند زمان و نوع کار خود را انتخاب کنند و آزادی ای که این نوع شغل دارد را دوست دارند. وجود این تعادل در کنترل و خلاقیت بسیار ارزشمند است. کشف مسیر موفقیت، یک تلاش دلهره آور برای فریلسنرهایی است که در مراحل اولیه کار خود قرار دارند. خوشبختانه برای دستیابی به این موفقیت به تلاش زیادی نیاز نخواهید داشت. این مقاله به شما کمک می کند مسیر کاری خود را تشخیص دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا سه اصل کلیدی برای موفقیت در آزادکاری را با هم مرور کنیم.

 

کسب وکار آزادکاری خود را توسعه دهید:

ایجاد یک پایگاه مشتری ثابت یکی از مهم ترین مراحل برای  داشتن یک آینده خوب در حوزه آزادکاری است. اگر مشتریان زیادی  ندارید، تغییر در حجم کاری از یک مشتری می تواند تاثیر قابل توجهی بر روی درآمد شما داشته باشد. به همین خاطر آزادکاران باید زمان کافی برای به دست آوردن فرصت های جدید را  داشته باشند، برند خود را  به افراد نشان دهند و  کسب وکار خود را توسعه دهند. تمامی این فرصت ها را می توان با انجام هرچه بهتر کارهای محول شده، به دست آورد. اگر مشتریان فعلی از شما راضی باشند می توانید از این موضوع به نفع خود استفاده کنید. 

 

بهره وری خود را افزایش دهید:

بعد از اینکه پایگاه مشتری ثابتی برای خود ایجاد کردید و توانستید یک جریان ثابت کاری داشته باشید، به دست آوردن روشی برای افزایش بهره وری  در زمان و انرژی عنصر اصلی دیگر برای افزایش موفقیت در کسب وکار موجود است. از یافتن فرصت های جدید و انجام وظایف دیگری که ممکن است صاحبان کسب وکارها را راضی نگه دارد تا ایجاد تعادل مناسب بین درآمد و حجم کاری، هر کاری که بتوانید برای بهبود فرایند خود به کار ببرید می تواند  به حضور طولانی مدت شما در بازار کمک کند. 

 

مهارت های جدید یاد بگیرید:

محبوبیت آزادکاری در میان افراد در حال رشد است. به همین خاطر یافتن روش های جدید برای رقابت بسیار مهم تر از قبل شده است. اگر دوست دارید در برابر مشتریان احتمالی خود متمایز باشید باید مهارت های خود را توسعه دهید. به همین منظور باید زمانی را برای یادگیری مسائل جدید کنار بگذارید تا  کسب وکار خود را به طور موثر رشد دهید. این کار همچنین به شما کمک می کند خدمات اضافی و ارزش بیشتری برای مشتریان فعلی خود ارائه کنید.

 

0
درباره نویسنده مطلب
مهران میرشاهی
مهران میرشاهی

مدیر و موسس وبسایت دورکار، فوق لیسانس IT از دانشگاه دولتی تکنیک مسکو.

نظر کاربران
:)۱۳۹۵/۶/۸

آزادکاران!؟!؟! مگه کشتیه؟!

Admin۱۳۹۵/۶/۱۷

در ادبیات فارسی به جای کلمه فریلنسر از کلمات آزادکار و نیز دورکار استفاده میشود.

پاسخ به نظر