پروژه
جزئیات پروژه طراحی وبسایت وردپرس
 • طراحی وبسایت وردپرس

 • کارفرما: artix
  مهارت ها: وردپرس (Wordpress),
 • حداقل بودجه: 250,000 تومان
  حداکثر بودجه: 750,000 تومان
تاریخ: ۱۳۹۸/۱/۸
پروژه لغو شد
(مهلت ثبت پیشنهاد تمام شد)

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز و بزرگوار،

غرض از این آگهی، طراحی یک وبسایت کوچک فروشگاهی است به صورت "وردپرس"، که محصولی خاص را بوسیله Gravity Form و یا فرم های دیگر با قابلیت سفارش گیری (و انتخاب ویژگی هایی مثل مدت زمان اعتبار محصول و...) به فروش می رساند.

وبسایت نیازمند صفحه اصلی، صفحه درباره ما، صفحه سوالات متداول، صفحه ثبت سفارش، و همچنین پنل کاربری کامل با استفاده از افزونه های Ultimate Members و Awesome Support و یا مشابه آن می باشد که امکان مشاهده خرید ها، افزایش موجودی حساب کاربری، ارسال تیکت و... را داشته باشد.

تمامی تصاویر مورد نیاز، تمامی مطالب موجود در وبسایت، شمای دقیق وبسایت و حتی اددآن های مورد نظر برای تمامی اجزا (مثل Ultimate Addons، Revolution Slider، Smart Footer،...) و قسمت های وبسایت از قبل انتخاب شده و عملا نمای کامل و دقیق وبسایت در شروع کار به صورت چند فایل JPEG خدمت مجری منتخب عزیز تقدیم می شود و با توجه به این جزئیات به سادگی امکان طراحی سایت برای شما فراهم می گردد.

با توجه به اینکه هاست و دامنه مورد نیاز از قبل خریداری شده، افزونه های مورد نیاز نیز به صورت اورجینال از پیش خریداری شده، طرح جامع و کامل وبسایت به همراه تصاویر و مطالب آن آماده ارائه به مجری است، مجریان محترم لطفا نسبت به پیشنهاد قیمت "معقول" اقدام بفرمایند.

لازم به ذکر است که از حتی کوچکترین موارد SEO مانند نامگذاری تصاویر تا مهم ترین آن ها می بایست در طراحی کاملا رعایت گردد، طراحی به صورت ریسپانسیو صورت می پذیرد، و همچنین رعایت موارد امنیتی و تضمین عملکرد وبسایت نیز از اولویت های بالای طراحیست.

به پیوست شمای کلی وبسایت جهت اطلاع دوستان عزیز از کلیت طراحی ضمیمه گردیده است. پس از تصمیم گیری در انتخاب مجری نهائی، نمای دقیق وبسایت به همراه فایل ها، افزونه ها، مطالب و تصاویر و... به شما ارائه خواهد شد.

با سپاس و احترام

کارفرمای گرامی...

پیشنهاد میکنیم تا حد امکان انتخاب خود را از بین فریلنسر‌های «ضمانت شده» انجام دهید.

در صفحه “فریلنسر ضمانت شده” می توانید درمورد ویژگی‌های فریلنسرهای ضمانت شده بیشتر بدانید.

پیشنهادات:     6 مورد
 • سجاد باورسادی
  700,000 تومان در 5 روزدرخواست 50٪ پرداخت امن
  ۱۳۹۸/۱/۱۹
 • بهزاد بهرامی پور
  200,000 تومان در 7 روزدرخواست 50٪ پرداخت امن
  ۱۳۹۸/۱/۱۴
 • مهیار حسین زاده
  500,000 تومان در 10 روزدرخواست 10٪ پرداخت امن
  ۱۳۹۸/۱/۱۱
 • سرمدی
  700,000 تومان در 10 روزدرخواست 50٪ پرداخت امن
  ۱۳۹۸/۱/۱۶
 • آرمان صبوری
  700,000 تومان در 10 روزدرخواست 10٪ پرداخت امن
  ۱۳۹۸/۱/۲۵
 • حامد ک
  650,000 تومان در 10 روزدرخواست 75٪ پرداخت امن
  ۱۳۹۸/۱/۲۷