پروژه
جزئیات پروژه سایت رنکینگ افراد
  • سایت رنکینگ افراد

  • کارفرما: saeedmm
    مهارت ها: ASP,
  • حداقل بودجه: 750,000 تومان
    حداکثر بودجه: 1,500,000 تومان
تاریخ: ۱۳۹۸/۶/۶
پروژه لغو شد
(مهلت ثبت پیشنهاد تمام شد)

نیاز به یک سایت داریم ترجیحا با ASP MVC

به این صورت که این سایت یک سری افراد ثبت نام می کنند و اطلاعاتشون ذخیره میشه و برای مسابقاتی که شرکت می کنند امتیاز دهی در نظر گرفته میشه. این مسابقات انلاین نیست و حضوری شرکت می کنن و اطلاعات دستی در اکسل وارد میشه تا امتیازات محاسبه بشه. سیستمی نیاز هست که به افراد جدید ایدی منحصر به فرد با فرمت خاصی بده و افراد بعد از شرکت در هر مسابقه اطلاعاتشون در اکسل اون مسابقه ذخیره و توسط ادمین سایت بر روی سایت ارسال بشه و سیستم اتومات امتیازات اون مسابقه و رنکینگ کلی افراد رو نشون بده. 

دیتابیس مسابقات باید دقیق طراحی بشه تا امکانات پیشرفته تری در اینده به سیستم اضافه بشه. همچنین UI مناسبی برای نمایش امتیازات و رنگینک مورد نیاز هست که به خلاقیت طراح بر می گرده. 

3 قسمت اصلی هست که یکی مسابقات و اطلاعات مسابقات و پنل ثبت نام هست، یکی نتایج که نتایج کلی رو فرد به فرد یا مسابقه به مسابقه نشون میده و یکی هم پنل مدیریت برای ارسال اطلاعات هر مسابقه از فایل اکسل که اتومات در دیتابیس ذخیره بشه و نمایش داده بشه. بقیه صفحات اطلاعات معمولی هست با یه سری ویژگی های خاص که در صورت توافق به طراح توضیح داده خواهد شد. 

امنیت بسیار مساله مهمی هست برامون.

نیاز به طراحی داریم که بتونیم سایت رو با هماهنگی هم بالا بیاریم و در صورت لزوم اصلاحات مورد نیازمون رو انجام بده و وقت کافی بزاره برای پروژه. برای توسعه در اینده هم مسلما نیاز هست طراح حوصله و خلاقیت در طراحی داشته باشه چون هر چند وقت یک بار فیچر هایی قرار هست به سایت اضافه بشه. 

لطفا پیشنهادات خود را با توضیحات کامل که از چه مواردی قصد استفاده دارید برای برنامه نویسی سایت و همچنین قیمت و زمان مورد نیاز ارسال بفرمایید

هیچ فایلی ضمیمه نشده است .

کارفرمای گرامی...

پیشنهاد میکنیم تا حد امکان انتخاب خود را از بین فریلنسر‌های «ضمانت شده» انجام دهید.

در صفحه “فریلنسر ضمانت شده” می توانید درمورد ویژگی‌های فریلنسرهای ضمانت شده بیشتر بدانید.

هیچ پیشنهادی ثبت نشده است